11 listopada

W ubiegły czwartek świętowaliśmy 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

W ramach obchodów dzieci z klas I-III odśpiewały przed szkołą „Mazurka Dąbrowskiego”, a przedstawiciele społeczności szkolnej złożyli kwiaty przed Dębem Pamięci.

Na hali sportowej odbyło się uroczyste spotkanie , podczas którego przedstawiciele klas 4-7 przedstawili przygotowane na lekcjach muzyki pieśni patriotyczne. W chwili zadumy przypomnieliśmy sobie o trudnej drodze do niepodległości. Montaż słowno-muzyczny przygotowała młodzież z Klubu Europejskiego, dzieci z kółka historycznego oraz Chór Zmieszany. Dzięki nowemu nagłośnieniu założonemu w ramach programu MEiN Laboratoria Przyszłości  wszystko udało się nam naprawdę świetnie!

#laboratoriumprzyszłości